Shenzhen GSD Tech Co., Ltd.
تماس با ما

تماس با شخص : Eric

شماره تلفن : +8613880489901

Free call

آیا تجهیزات زیبایی یا زیبایی پزشکی از فعالیت کلاژن انسان تجاوز می کند؟

September 24, 2021

آخرین اخبار شرکت آیا تجهیزات زیبایی یا زیبایی پزشکی از فعالیت کلاژن انسان تجاوز می کند؟

اقلام زیبایی پزشکی ضد پیری و وسایل زیبایی ضد پیری تأثیر هدایت تولید کلاژن را دارند و زیاده روی نمی کنند.

 

وضعیتی وجود نخواهد داشت که "پس از انجام یک پروژه زیبایی پزشکی یا یک ابزار زیبایی ، کلاژن را به آرامی در چند دهه آینده مصرف کند".

 

به طور کلی ، کلاژن در 18 سالگی ، هنگامی که صورت سفت ، پر و کشسان است ، به بالاترین قله می رسد.پس از 20 سالگی ، میزان تولید کلاژن به تدریج کند می شود.پس از 25 سالگی میزان از دست دادن کلاژن افزایش می یابد و تولید کند می شود و چین و چروک و فروپاشی صورت ظاهر می شود.بهلایه فاسیا نیز به تدریج شل شد و مشکلات افتادگی ظاهر شد.بنابراین این دلیل آن است که مردم می خواهند با پیری مبارزه کنند و نقطه شروع تحریک تولید کلاژن و لیفت صورت است.

 

اقلام زیبایی پزشکی مانند چاقوی اولتراسونیک ، گرماگرم ، لیفت حرارتی ، فرکانس رادیویی و غیره می تواند به طور موثری صورت را جوان کند.چرخه اثر پروژه های مختلف متفاوت است.مگی داغ را به تازگی مصرف کنید ، بین 6 ماه تا 1 سال پس از عمل بهترین تاثیر را می گیرد و سپس به تدریج مصرف کلاژن اولیه خود را شروع می کند.

 

احتمالاً این روند این است:

از دست دادن کلاژن-پس از پروژه-تولید کلاژن بیشتر می شود و از دست دادن آن کندتر می شود-کلاژن با افزایش سن پس از 1-2 سال به آرامی از بین می رود

 

همه باید از دست دادن کلاژن را بپذیرند.از پروژه ها و ابزارهای زیبایی پزشکی برای کمک به تولید کلاژن استفاده می شود تا تولید سریعتر و کندتر در روند از دست دادن انجام شود.

 

بنابراین ، هیچ مشکلی در اضافه برداشت وجود ندارد و هیچ موقعیتی وجود ندارد که بتواند از ضرر جلوگیری کند.

 

ساز زیبایی همان پروژه زیبایی پزشکی در این مورد است.این شما را خیلی جوان نمی کند ، باعث افزایش سن شما نمی شود ، کلاژن شما را زیاد نمی کند ، اما فقط باعث می شود صورت (یا پوست بدن) شما سریعتر پیر شود.به آرامی ، در طول دوره موثر صورت را قوی تر و جوان تر می کند.

 

نویسنده: موآ جانور کوچک

پیوند مرتبط: https://www.zhihu.com/question/430536843/answer/1588370676

 

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما