Shenzhen GSD Tech Co., Ltd.
تماس با ما

تماس با شخص : Eric

شماره تلفن : +8613880489901

Free call

GSD 2021 ، سفر جدید ، دوباره شروع کنید

January 1, 2021

آخرین اخبار شرکت GSD 2021 ، سفر جدید ، دوباره شروع کنید

در سال 2020 ، به دلیل تأثیر اپیدمی ، برنامه های زندگی همه مختل شد و برنامه های همه باید به عقب و جلو رانده شوند.آنها تا سال 2021 تحت فشار قرار گرفتند ، كه در آستانه آغاز قرار دارد و كاملاً كامل نشده بودند.

اگرچه امسال مانع صعود به قله های زندگی شده است ، اما هرگز ما را از قلبی پر از اشتیاق ، ترس از سختی ها و سخت کوشی باز نخواهد داشت.

image.png

بیست سال زندگی به جوانی و بیست سال تلاش و کوشش ، GSD با نیت اصلی خود نبوغ را ایجاد کرده است ، با حرفه ای سازی کیفیت را ایجاد کرده و با نوآوری به درخشش رسیده است!در طول دو دهه گذشته ، افراد GSD با سختی عرق کردن ، به آرزوها و مأموریت اصلی خود پایبند بوده اند ، و این ایده را شکسته اند که تجهیزات بیشتر به واردات خارجی وابسته هستند و مصرف کنندگان به محصولات وارداتی اعتماد بیشتری دارند ، به محلی سازی فناوری زیبایی پزشکی پی بردند ، و با موفقیت یکی از تأثیرگذارترین مارک ها را در صنعت زیبایی پزشکی ایجاد کرد!

image.png

2021 بیستمین سالگرد تأسیس GSD است!از سال 2001 تا 2021 همه چیز در حال تغییر و رشد است.GSD در خط مقدم صنعت گام برمی دارد و با موفقیت معیار جدیدی را در صنعت زیبایی بین المللی پزشکی تعیین می کند.در 20 سال گذشته ، GSD همیشه بر استفاده از قدرت فن آوری اصرار داشته است تا به جوهر زیبایی ، در هر سلول ، هر اینچ پوست و هر بافت نفوذ کند ، تا با تکنولوژی به زندگی زیبایی برسد.

20 سال جعل کیفیت

این شرکت 20 سال است که عمیقا درگیر صنعت است و GSD به دستاوردهای شگفت انگیزی دست یافته است.GSD در کل چرخه پروژه کارشناسان ، اساتید و پزشکان جهانی را در پزشکی ، زیست شناسی ، فیزیک و سایر رشته ها استخدام کرده است.GSD با کیفیت عالی محصول و تیم فنی حرفه ای خود موفق به کسب گواهینامه ها و افتخارات زیادی شده است.این افتخارات باعث می شود GSD در صنعت زیبایی پزشکی پیشتاز باشد.

GSD به عنوان یک سرویس زیبایی تمام فرآیند با هدف ارائه فناوری همگام جهانی ، سبک های زندگی سالم و شیک زیبایی ، نه تنها صنعت را در زمینه تحقیقات علمی و قابلیت های نوآوری رهبری می کند ، بلکه بخشهای زیبایی لیزر پوست و کلوب های زیبایی فناوری را نیز تحت پوشش قرار می دهد.این فروشگاه های داخلی متعددی دارد. بیش از یک هزار فروشگاه فعال پایانه مسطح وجود دارد و بسیاری از شعب و مراکز تحقیقاتی لیزر پوست در خارج از کشور وجود دارد.

GSD به عنوان یکی از اولین شرکتهای درگیر در صنعت زیبایی پزشکی در چین ، همیشه در مجامع دانشگاهی شرکت کرده و با بسیاری از کارشناسان و علاقه مندان به زیبایی ، تفسیر و گفتگوهای عمیق در مورد دانش پیشرفته ، فن آوری های جدید و پیشرفت های جدید این کشور انجام داده است. صنعت زیبایی شناسی پزشکی.به مدت 20 سال ، GSD همیشه به همکاری با تامین کنندگان برجسته مواد اولیه جهان و معتبرترین موسسات تحقیق و توسعه فناوری برای اطمینان از انطباق تحقیق و توسعه محصول با فناوری پیشرفته جهان پایبند بوده است.

* قدمهای ما در همه جای دنیا است *

image.png

image.png

image.png

image.png

20 سال شاهد قدرت

GSD همیشه با حرکات نوآورانه ، با بینش استراتژیک بین المللی ، معرفی فناوری درجه یک ، ادغام برترین منابع زیبایی شناسی پزشکی جهان ، در صف مقدم اوقات بوده است ، به طوری که جویای زیبایی می توانند از خدمات زیبایی شناسی پزشکی بین المللی بدون رفتن به خارج از کشور لذت ببرند.بسیاری از پروژه های GSD با دریافت گواهینامه های FDA ، CFDA ، CE و سایر گواهینامه ها به سطح خط اول بین المللی صنعت رسیده اند.پایبند بودن به همکاری با متخصصان داخلی و خارجی خط اول زیبایی پزشکی ، صنعت را با فناوری فوق العاده هدایت کنید ، معیارهای صنعت را با مهارت و فضیلت تعیین کنید ، از قدرت برای تسریع تأثیر صنعت استفاده کنید و صنعت زیبایی پزشکی چین را برای دستیابی به "سالم تر ، ایمن تر" و با استاندارد تر "توسعه پایدار جذابیت واقعی GSD را به جامعه نشان می دهد.

image.png

مبتنی بر فناوری ، منجر به توسعه صنعت زیبایی می شود

با ادغام چند بعدی اقتصاد ، فرهنگ و غیره ، زیبایی شناسی مردم چین نیز از یک به چند تغییر کرده است.GSD مبتنی بر مفهوم زیبایی شناسی شرقی شرقی و نوآوری در فن آوری ، با نگرشی فراگیر ، باز و فراگیر است و از روش های پزشکی غیرتهاجمی و غیر جراحی برای حفظ مستقیم ، ترمیم و تغییر شکل زیبایی بدن انسان حمایت می کند ، پره آب و هوا منجر به زیبایی شناسی مردم چین است.

image.png

2021 یک سال فراتر از GSD و نقطه آغاز یک سفر جدید است

20 سال نوآوری مداوم و 20 سال استقامت در کیفیت چهره های بی شماری زیبا ایجاد کرده است.بیست سال در طول راه ، ما شناخته شده ، شناخته شده و مورد اعتماد هستیم.بیست سال کار سخت ، فراموش نکردن شروع دوباره.در 20 سال GSD ، نه تنها زیبایی ، بلکه مسئولیت اجتماعی نیز موجب پیشرفت صنعت زیبایی پزشکی و ایجاد زندگی های شگفت انگیز بی شماری می شود.در آینده ، GSD انتظارات و مسئولیت های بیشتری را بر عهده خواهد داشت ، خدمات بهتری را در اختیار مصرف کنندگان قرار داده و برای پیشرفت صنعت زیبایی پزشکی تلاش می کند.در آینده ، GSD همچنان به خالق سالم ، زیبا و شیک و دستیابی به درخشش جدید توجه خواهد کرد.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما