Shenzhen GSD Tech Co., Ltd.
تماس با ما

تماس با شخص : Eric

شماره تلفن : +8613880489901

Free call

دستگاه حذف مو خریداری کرده اید و اطلاعات زیادی در مورد آن ندارید؟

December 30, 2020

آخرین اخبار شرکت دستگاه حذف مو خریداری کرده اید و اطلاعات زیادی در مورد آن ندارید؟

image.png

have داشتن موهای زیاد و بلند چه نوع تجربه ای است

 

به خصوص شورت های تابستانی ، دامن ها ، تی شرت های بدون آستین و پیراهن های زنانه ... همه دردهایی هستند که ستاره های نفخ زده جرات نمی کنند آنها را امتحان کنید.

چاقوهای تراشیدن ، کرم موبر ، موم ، و غیره در واقع نتایج فوری هستند ، اما تا زمانی که فولیکول های مو همچنان وجود داشته باشند ، ریشه های سیاه کوچک ظرف دو یا سه روز دوباره ظاهر می شوند.مراجعه به بیمارستان برای از بین بردن موهای زائد ، گران قیمت ده ها هزار نفر است و همه توانایی پرداخت آن را ندارند.

 

اما اکنون ، مشکلات فوق برطرف شده است ، این دستگاه حذف موی خانگی فوق العاده مقرون به صرفه می تواند به شما کمک کند!

 

می توان گفت لیزر موهای زائد تنها روش موثر و دائمی موهای زائد است که توسط جامعه پزشکی شناخته شده است.از طریق نور انتخابی و گرما ، ملانین موجود در فولیکول مو انرژی را جذب می کند ، فولیکول مو را از بین می برد و سپس مو می ریزد و از ریشه خلاص می شود.

با استفاده از نور پالسی IPL با طول موج نسبتاً ایمن 400 ~ 1100nm ، همین اصل در مورد دستگاه های موزدایی خانگی نیز صدق می کند.در عین حال ، فیلتر پورت فلش می تواند طول موج های غیرضروری را کاهش داده و تحریکات پوستی را کاهش دهد.

هنگامی که از آن برای از بین بردن مو استفاده می کنید ، احساس سوزش موهای زائد در بیمارستان نخواهید داشت ، در عوض احساس بسیار ملایمی خواهد بود.

 

image.png

image.png

 

اثر حذف مو در اولین بار استفاده بسیار واضح است.

 

image.png

 

استفاده طولانی مدت می تواند اثر از بین بردن مو را حفظ کند ، موهای بدن کمتر و کمتر می شود ، حتی اگر موهایی که به تازگی رشد کرده اند ، ریز و پراکنده شوند ، و رنگ آنها بسیار سبک و سبک باشد و هیچ مویی وجود ندارد اصلاًکامیسول ، دامن کوتاه و شلوارک را می توان بصورت عادی پوشید و زیر بغل ، بازو و گوساله را نیز با جسارت به نمایش گذاشت!در تعطیلات به ساحل بروید ، مشکلی برای موهای بدن ندارید ، آرزوی دقیق خود را برای پوشیدن لباس شنای زیبا و گرفتن عکس های زیبا برآورده کنید!

این دستگاه حذف موی خانگی از مجوز معتبر CE ، ROHS ، 3C ، CNAS ، CMA و سایر موسسات عبور کرده است ، بنابراین می توان با اطمینان از آن استفاده کرد.فقط مراحل مندرج در کتابچه راهنما را دنبال کنید و به عملکرد ایمن آن توجه کنید.در کمتر از یک ماه ، موهای بدن که سالها شما را آزار می دهد به طور قابل ملاحظه ای از بین می رود.

 

در همان زمان ، 5 سطح شدت قابل تنظیم است.توصیه می شود برای اولین بار با سطح 2 شروع کنید و پس از سازگاری تدریجی سطح را افزایش دهید.

 

image.png

همچنین کوچک است و می توان آن را با یک دست نگه داشت.برای دختران راحت است که موهای خود را با یک دست بردارند و به راحتی می توان آنها را در کیسه قرار داد.هنگام مسافرت فضا اشغال نمی کند.

کسانی که آن را دوست دارند ، عجله کنید و یکی را برای خود تهیه کنید!در بهار آینده می توانید دوباره دامن های زیبایی بپوشید!

image.png

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما